top of page

Hizmetlerimiz

Şafem Civata, inşaat ve endüstriyel sektörler için geniş bir bağlantı elemanları yelpazesi sunmaktadır. Firmamız, müşterilerinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak üzere vidalar, civatalar, somunlar, perçinler, özel üretim bağlantı elemanları ve parçaları gibi çeşitli ürünler sunmaktadır.

Vidalarımız çeşitli endüstriyel uygulamalarda kullanılan vidalar, farklı boyutlarda, tiplerde ve malzemelerde mevcuttur. İhtiyaca yönelik olarak, paslanmaz çelik, karbon çelik veya özel alaşımlı çelik gibi malzemelerden üretilen vidalar sunmaktayız.

Yüksek dayanıklılık ve güvenilirlik sağlayan çeşitli çap ve uzunluklarda civatalar sunmaktayız. İnşaat, makine mühendisliği ve otomotiv gibi farklı endüstriyel alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Vidalarla birlikte kullanılan somunlar, güvenilir bağlantılar oluşturmak için önemli bir rol oynar. Farklı tiplerde somunlar, standart metrik veya imperial boyutlarında mevcuttur.

Perçinler yüksek mukavemetli bağlantılar sağlamak için kullanılan , çeşitli endüstriyel uygulamalarda kullanılmaktadır. Firmamız, çelik, alüminyum ve paslanmaz çelik gibi malzemelerden üretilen perçinler sunmaktadır.

Özel Üretim Bağlantı Elemanları ve Parçaları Müşteri ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanan ve üretilen, özel projelerde ve taleplerde kullanılmak üzere müşterilerimize sunulmaktadır. Profesyonel mühendislik ekibimiz, müşteri gereksinimlerini karşılamak için özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır.

İnşaat sektöründe kullanılan çeşitli malzemeleri temin etmekteyiz. Bunlar arasında çeşitli boyutlarda ve tiplerde çivi, perçin, demirbağ, demir kesme ve bükme ekipmanları, inşaat halatları, betonarme donatı elemanları, PVC borular, elektrik tesisat malzemeleri gibi ürünler bulunmaktadır.

Üretim endüstrileri için gerekli olan çeşitli hırdavat malzemelerini sağlamaktayız. Bu kapsamda, çeşitli boyutlarda ve özelliklerde çelik levhalar, profiller, alüminyum malzemeler, endüstriyel yapıştırıcılar, kaynak ekipmanları, makine parçaları, CNC aksesuarları gibi ürünler bulunmaktadır.

Ayrıca, ev ve işyerlerinde genel amaçlı olarak kullanılan hırdavat malzemelerini de temin etmekteyiz. Bu kapsamda, tornavida setleri, matkap uçları, pense çeşitleri, mengeneler, pergel ve ölçüm aletleri, bıçaklar, el aletleri gibi ürünler bulunmaktadır.

bottom of page